שאלות ותשובות

 • האם ישנם מגשי אירוח לאוכלים אוכל טבעוני?

  במהלך השנים האחרונות פיתחנו מענה מושלם לטבעונים, וכיום ניתן לבצע הזמנה מקיפה ושלמה שמכילה אך ורק מזון טבעוני. כלל המזון הטבעוני מגיע עם סימון מיוחד, ואנו גאים לומר שלאחרונה זכינו בהכרה רשמית מטעם עמותת Vegan Friendly.

 • האם ישנם מגשי אירוח ללא גלוטן?

  סביבת הייצור שלנו עתירת אלרגנים כגון שומשום, אגוזים וגם קמח. ישנם מגשי אירוח שאינם מכילים קמח, והם מתאימים לנמנעים מגלוטן, אך לא למי שהרגישות שלו מסכנת חיים.

 • האם אתם עושים אירועים בשבת?

  אנחנו לא עושים, אבל הלקוחות שלנו עושים בוודאי! נסביר: אנחנו לא עובדים בשבת, לא מכינים אוכל ולא שולחים הזמנות. אבל, בכל שבת יש לנו לפחות אירוע אחד, והמוני לקוחות מרוצים של ארטייסט מקיימים אירועים בשבת עם מגשי האירוח שלנו. איך זה עובד? פשוט מאוד: אנחנו מכינים את כל האוכל בשישי, אנחנו מכינים מגשי אירוח שהרכיבים שלהם נשארים טריים וטעימים לאורך כל השבת, וזה אומר שיש רכיבים שלא יכולים להיכנס למגשי האירוח הללו, רכיבים שמאבדים מטריותם במהירות כגון סלט עגבניות שרי ומוצרלה, כריכונים – מלבד כריכוני סלק שנשארים מצוינים גם לשבת! ומגשי פירות (שמגירים נוזלים). תוכלו לראות בחבילות שלנו חבילה מומלצת לשבת וגם להתייעץ איתנו 🙂
  לסיכום: אנחנו לא עובדים בשבת, אבל הלקוחות שלנו כן מקיימים אירועים בשבת, עם אוכל שהכנו בשישי, טעים וטרי. פרטים נוספים תוכלו למצוא בדף מגשי אירוח לשבת

 • איך אוכל להיות בטוח שמגשי האירוח יגיעו טריים ובאיכות גבוהה?

  אנו מציעים ייעוץ מקצועי לגבי הכמויות המתאימות לאירוע שלכם, כדאי להתייעץ 🙂

 • איזה מגוון של מגשי אירוח יש לכם להציע לקהלים שונים עם מגבלות שונות?

  אנו מציעים מגוון רחב של מגשי אירוח, כולל אפשרויות לצמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות שונות. ניתן להתאים את ההזמנה לצרכי האורחים שלכם.

 • האם מגשי אירוח לא יקרים מדי בהשוואה להכנה עצמית?

  בעוד שמגשי אירוח עשויים להיראות יקרים יותר מהכנה עצמית, הם חוסכים זמן, מאמץ וסטרס. בנוסף, האיכות והמקצועיות שלנו מבטיחות תוצאה מרשימה. במידה שרוצים להוזיל עלויות, תמיד אפשר להוסיף ירקות חתוכים, סלט ירוק ופירות בסיום הארוחה עצמאית.

 • איך אדע שמגשי האירוח יתאימו לסגנון ולאווירה של האירוע שלי?

  אנו מציעים מגוון סגנונות של מגשי אירוח טריים ואיכותיים, עבור אירועים יומיומיים וגם עבור אירועים יוקרתיים. נשמח לייעץ לכם ולהתאים את המגשים לאופי האירוע שלכם.

 • האם ניתן לשנות או לבטל הזמנת מגשי אירוח?

  אנו מאפשרים שינויים בהזמנה עד 2 ימי עסקים לפני האירוע. לגבי ביטולים, אנו מאפשרים ביטול הזמנה עד 7 ימי עסקים לפני האירוע ללא חיוב, ביטול עד 5 ימי עסקים קודם לאירוע – חיוב של 50%, ביטול של 2 ימי עסקים או פחות קודם לאירוע – חיוב מלא.