לצפיה בתעודת הכשרות שלנו לחצו כאן

כבר מזמן הרבה אנשים מחליטים לא לחגוג אירועים באולמות או גנים, יותר ויותר אנשים מחפשים את האינטימיות באירועים ולא את הכמותיות של האנשים. אנשים בעלי חצר גדולה יכולים להרשות לעצמם לחגוג את האירוע שלהם בבית. מי שבחר לחגוג אירוע בבית צריך לקחת בחשבון שהוא צריך לדאוג למזון באירוע, שהרי ידוע שאחד מהפרמטרים הגדולים שהאירוע נמדד בהם הוא האוכל.

אם גם אתם מעוניינים לחגוג אירוע קטן ומצוצמם בבית, יש לנו את הפתרון לבעיה שלכם, קייטרינג לאירועים קטנים בבית, אנו יכולים לספק לכם שירותי קייטרינג חלבי, שכל האורחים שלכם יהנו. בין המוצרים הבולטים שלנו תוכלו למצוא לזניית גבינות וחצילים, לחמניות טריות, גפרורי בצק עלים, לזניית עגבניות ועוד אוכל טעים וטרי.

אנו בארטייסט דואגים להשתמש בחומרי הגלם הכי טובים וטריים, כדי שאתם תוכלו להנות מהתוצר הסופי. חשוב לציין שאנו מספקים שירותי קייטרינג חלבי כשר לאירועים ואנו בעלי תעודת כשרות חלבי.

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים הוא עבודה לא פשוטה, נכון שבהגדרה אולי זה מוגדר אירוע קטן, אבל אירוע קטן יכול להיות מורכב אפילו יותר מאירוע גדול. את התפריט לאירוע שלכם נבנה ביחד עד שתצאו מרוצים מהתוצאה. למעט שירותי קייטרינג לאירועים קטנים כשרים שאנו מספקים, תוכלו למצוא אצלנו מוצרי מגשי אירוח אותם תוכלו להזמין לכל סוגי האירועים שלכם, פרטיים ועסקיים.

 

 

כיבוד להרמת כוסית לפסח