פינגר פוד מלוח

בעולם הקולינרי, פינגר פוד מלוח תופס מקום מיוחד ומכובד. מדובר על מנות קטנות בגודלן אך עם טעם בולט ומענג. זוהי דרך נוחה ומסוגננת ליהנות מביסים יוצאי דופן בלי לוותר על מפגש חברתי ותוך תנועה בחלל. באופן כללי ההגדרה של פינגר פוד היא מנות בגודל של ביס, כאלה שאפשר ״לתפוס״ עם הידיים, אך בקטגוריה זו נכללים גם סנדוויצ׳ים, קישים, ירקות חתוכים וסלטים שמוגשים בכלים קטנים.

אפשר להגיד כי פינגר פוד היה כאן מאז ומתמיד. הוא חוצה גבולות ומטבחים ובכל מקום בעולם ולכל גיל אפשר למצוא מנות שונות שמככבות. היום, פינג׳ פוד מלוח הוא פתרון אירוח קל, נוח וכמובן טעים למדי והוא מתאים לאירועים ביתיים מגוונים, מסיבות, ישיבות במקום העבודה, הרמת כוסית ועוד שלל מפגשים. חשוב להבין כי ממש לא מדובר בחטיפים שמונחים בקערות גדולות אלא במנות טריות, שמונחות על מגשי אירוח ומציגים אומנות קולינרית של ממש.

פינגר פוד מלוח זה ארטייסטמתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!פינגר פוד מלוח זנב מפגיש בין אופנה לקולינריה גבוהה

אחד הדברים שאפשר להגיד על מנות פינגר פוד הוא שהן משלבות בין אופנה לבין קולינריה גבוהה. מנות אלו עונות על צורך בסיסי באירוח, הכנת הכיבוד והגשת מנות מסקרנות וטעימות לאורחים. דרך מגשי אירוח חלבי אפשר לענות על כל הדרישות. אלו בעצם מגשים עליהן מונחות מנות קטנות המתאימות לאכילה שאינה רשמית והן נראות יפיפיות, מושכות את העין והטעם שלהן מרגש בכל ביס מחדש.

כאשר המנות השונות מונחות על גבי מגשי האירוח הן תורמות לעיצוב הכללי של החלל. מבחינה קולינרית, כל מנה מתוכננת בקפידה רבה, כל אחת מכילה חומרי גלם משובחים שמגיעים בשלב הקרוב ביותר להכנה וההנחה בסופו של דבר מאפשרת ליהנות גם מהגשה קלה ונוחה. המפגש בין כל העולמות: הטעמים, האסתטיקה והנוחות, הופך כל אירוח עסקי ופרטי לחוויה.

מאמר - מגשי אירוח - פינגר פוד מלוח - ארטייסט

שלל מנות מלוחות לכל אירוע ואירוח

הרבגוניות של המנות המלוחות מאפשר להתאים אותן לכל אירוח, קטן וגדול, פרטי ועסקי. המנות שונות זו מזו במרכיבים, במראה, במרקם וכמובן בטעם. מבחינת המנות, ניתן לשלב מתוך קטגוריות שונות ולקבל חוויה עשירה בטעמים כשבתפריט אפשר למצוא:

קישים מיני קיש במילוי רויאל וירקות, פטיפורים מלוחים, מיני מאפינס
מאפים בורקסים, שבלולי פיצה, פוקאצ׳ינות, סופלה מלוח
סנדוויצ׳ים כריכוני לחמניית סלק, כריכוני בריאות טבעוניים, כריכונים מבצק חלה
מגשים מגשי גבינות, מגשי ירקות אישיים, מגש עוגיות מלוחות
ירקות ירקות חתוכים, אנטיפסטי, קציצות ירק

איזון בבחירת מספר מנות האירוח

מגשי אירוח - פינגר פוד מלוח - חברת ארטייסט

הזמנת מגשי אירוח היא הרבה יותר פשוטה מכפי שאפשר לדמיין. כל שיש לעשות הוא להגדיר את האירוע, להבין כמה מוזמנים צפויים להגיע ולהרכיב תפריט עשיר וטעים. בתהליך ההגשה יש להתחשב במספר האנשים וליצור איזון בין כמות המנות והמבחר שלהן. רצוי לחשוב על כך שרוב האנשים ירצו לטעום יותר מאשר מנה אחת והרוב יאכלו לפחות שלוש מנות.

בתכנון מספר המנות והמגוון שלהן יש לחשוב על השעה בה יוגש האוכל. אם הכוונה היא להגיש אוכל שלא בשעת ארוחה כמו במקרה של ישיבה בעבודה, ניתן להפחית בכמות המנות ולצמצם את המגוון. לעומת זאת אם מדובר על מגשי אירוח לאירועים קטנים המתקיימים בשעות הצהריים או במקום ארוחת הערב, אז יש לחשוב על יותר מנות הן מבחינת המגוון והן מבחינת הכמות לכל אדם.

הזמנת מגשי פינגר פוד מלוח

הזמנת מגשי אירוח יכולה להיות פעולה פשוטה למדי. אין צורך לשבור את הראש, לחשוב איך לבנות את המנות השונות או לדאוג מטריות המרכיבים השונים. כל שיש לעשות הוא להגדיר את האירוע, להבין כמה אנשים אמורים להשתתף בו ולהסתכל על התפריט העשיר. התפקיד שלנו הוא לדאוג שלאורחים תהיה חוויה קולינרית יוצאת דופן ונוכל לא רק להכין מנות מוקפדות אלא גם לייעץ בבניית תפריט האירוע.

לאחר קבלת ההחלטה על מנות פינגר פוד מלוחות זה הזמן לעשות הזמנה ולתת לנו לעבוד. אנחנו נתכונן לאירוע המיוחד, נדאג שחומרי הגלם הטובים ביותר יגיעו אלינו בצמוד לזמן ההכנה ונקפיד על הכנה מושלמת. כל פרט, בכל מנה, יונח במקומו בצורה מושלמת והדבר יתבטא בכל ביס. המנות השונות מגיעות כשהן מונחות על מגשים כך שכל מה שיש לעשות הוא להניח אותם במקום המיועד ובסיום האירוע לפנות את המגשים הריקים.