איך לחגוג מסיבת בריתה

זה אמנם לא האירוע הכי חשוב שיהיה במשפחתכם, אין בו שום מוטיב דתי ויש המון משפחות שפשוט מסיימות את האירוע בארוחת צהריים אך מסיבת בריתה לא חייבת להיות כל כך משעממת. מסיבת בריתה היא החגיגה שאתם עושים על מנת לחגוג את הולדת הבת הנפלאה שנולדה לכם, אז אין סיבה לזלזל בזה.

מסיבת בריתה זה ארטייסטמתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!נולדה לכם בת? מסיבת בריתה עם ארטייסט

איך לחגוג מסיבת בריתה מבית ארטייסט

כאשר נולדה לנו בת ישבנו בתוך המשפחה והדעות היו חלוקות, האם לעשות מסיבת בריתה או לוותר. המחשבה הראשונית נגעה לעובדה שאין מבחינתנו הבדל משמעותי מהו מין הילד, אנחנו רוצים לחגוג את הולדתו. הבעיה היחידה שעמדה לנגד עינינו הייתה עלות מסיבה שכזו. לא רצינו לערוך מסיבה גדולה אך למרות זאת היינו צריכים לדאוג למגשי אירוח עם אוכל מכובד.
החיפושים אחר קייטרינג שיודע לערוך מסיבת בריתה איכותית ואמיתית לא היו קלים. ישנם אינספור שירותי קייטרינג שטוענים כי הם מומחים וערכו כבר עשרות בריתות ואירועים קטנים, אך בסופו של דבר החלטנו ללכת על קייטרינג חלבי כשר, כזה שקיבלנו עליו המלצות מחברים טובים שהשתמשו בשירותיו בעבר.

איך לחגוג מסיבת בריתה - ארטייסט
מסיבת בריתה היא משהו שניתן לעשות גם בבית לכן כאשר ביקשנו מאותו שירותי קייטרינג לערוך את מסיבת הבריתה אצלנו בבית הם טענו שהם יסתדרו עם זה מצוין. הם דאגו לכל הציוד, שולחנות, כיסאות וכלים ושלחו לנו למעשה את כל האוכל שהזמנו על מגשי אירוח ממש ממש יפים, שכל מה שהיינו צריכים לעשות איתם היה להניח אותם על השולחן המרכזי ולתת לאנשים לקחת אוכל.
אין ספק כי זו הייתה מסיבת בריתה מוצלחת ביותר, קיבלנו המון מחמאות, האורחים מאד נהנו וגם אנחנו. אין ספק שההשקעה במסיבת בריתה הייתה כדאית, כולם נהנו ואנחנו לא נדרשנו לעבוד קשה מדי, אז אם גם אתם לא יודעים מה להחליט, אתם יכולים לחשוב לכיוון של קייטרינג כשר חלבי, מגשי אירוח, פתרון מושלם לאירועים קטנים.