מגשי אירוח בשרון

אזור השרון, רווי אנשים ואולמות אירועים, הוא אזור בו נחגגים כל יום כמה וכמה אירועים, אם זה אירועים פרטיים בגני אירועים או אירועים עסקיים באולמות ואפילו אירועים בבתים פרטיים. במידה והאירועים נחגגים באולמות או גני אירועים, התהליך הרבה יותר פשוט, בוחרים אולם, עושים טעימות של האוכל ומרכיבים תפריט של מגשי אירוח , וסוגרים את שאר הדברים כמו DJ, צלם, שמלת כלה וכו’, אך שבוחרים לעשות אירוע בבית, התהליך קצת יותר קשה (לא מבחינת הלוקיישן) אלא מבחינת המזון באירוע, אך הוא תהליך שאפשרי לפתור אותו מבלי לשבור את הראש.

מגשי אירוח בשרון זה ארטייסטמתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!אירוע אינטימי ביתי עם מגשי אירוח בשרון

כאשר כבר בחרנו לעשות אירוע אינטימי בבית, עם כל האנשים שאנו אוהבים, נשאלת השאלה, איך נאכיל את כל האורחים? ויש לכך כמה תשובות אפשריות, הבולטות מבניהם, הן האופציה הראשונה, של הכנת כמויות אוכל מטורף, והאופציה השנייה היא הזמנת מגשי אירוח לאירוע.

מגשי אירוח בשרון - ארטייסט

במידה ונבחר באופציה הראשונה של הכנת האוכל במתכונת עצמית נצטרך להתארגן על כמויות של חומרי גלם, אחסון החומרים, מקום להכנה ושמירת כל האוכל, לא בכל בית נמצא את האופציה הזו מתאימה, מכיוון שיש בתים פרטיים קטנים שלא מתאימים לאחסן את כל הדברים הללו. האופציה השנייה והיותר פשוטה להאכיל את האורחים ביום האירוע שלנו, הוא להזמין מגשי אירוח חגיגיים וטעימים, המגשים מגיעים סגורים עם ניילון נצמד וארוזים בקרטונים, לנו נשאר רק לשים אותם על השולחנות ושהאורחים יהנו, נוכל לשים עם האריזה בשביל לשמור על האותנטיות אך יש את האופציה להעביר את כל האוכל למגשים יפים יותר.

מאמר - מגשי אירוח בשרון - ארטייסט

הזמנת המגשים ובחירת התפריט לאירוע שלכם נעשית מול החברה, חשוב לבדוק כמה וכמה פרמטרים חשובים כמו באילו חומרי גלם משתמשים לצורך הכנת המגשים, האם החברה עושה שליחויות עד אליכם לדוגמא אם הנכם חוגגים אירוע באזור השרון, חשוב שהחברה תספק שירותי מגשי אירוח בשרון, האם יש להם תעודת כשרות במידה ואתם צריכים ועוד.

המגשים מתאימים למגוון רחב של אירועים, חתונות, בריתות, בר מצווה או בת מצווה, מגשי אירוח ליום הולדת, לשבת חתן ועוד.