את מגשי האירוח נמצא היום כמעט בכל אירוע, פרטי, משפחתי ועסקי. מגשי אירוח הם שם דבר בעולם הקולינריה, והרבה אנשים מעדיפים היום לרכוש מגשים במקום להזמין קייטרינג. למגשים אלו יתרונות רבים, זהו קונספט שונה מהרגיל, אנשים רגילים לצלחות גדולות עם הרבה אוכל, המגשים מוגדרים גם כ"פינגר פוד" אשר אוכלים עם הידיים, לאחר סוף הארוחה, אין צורך בניקיונות רבים, יש מגוון רחב של מגשים שאפשר לקנות (מגשים מתוקים, מלוחים, מגשי כריכים לאירועים, מגשי פטיפורים לאירועים ועוד).

כאשר אנו נחגוג אירוע קטן, לפעמים נעדיף מגשי אירוח לאירועים קטנים מאשר להזמין חברת קייטרינג, אז נשאלת השאלה כיצד נדע אילו מגשים להזמין?

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת מגשי אירוח במרכז

טריות – טריות זה שם המשחק במגשים, חשוב שהאוכל יהיה טרי וטעים, אם מדובר במגשי כריכים, אז שהלחם יהיה פריך, אפשר לבדוק אפילו אם החברה שמספקת את המגשים היא זו שאופה את הלחם.

חומרי גלם – דבר נוסף חשוב לא פחות שיש לבדוק הוא באילו חומרי גלם החברה משתמשת, אם לדוגמא הזמנתם מגשי גבינות, חשוב לבדוק שהגבינות יהיו מחברה איכותית.

זמינות – חשוב לבדוק שהחברה יכולה לספק את מגשי האירוח בזמן שאתם עושים את האירוע, לפעמים מעומס הזמנות החברה איננה יכולה לספק בזמן. במידה והאירוע שלכם במרכז רצוי להזמין מחברה כזו המספקת מגשי אירוח במרכז.

כמויות – חשוב לבדוק מול החברה האם היא יכולה לספק כמויות גדולות של מגשים לאירועים במידה ויש לכם הרבה אורחים באירוע.

חשוב שציין שחברת ארטייסט משתמשת בחומרי הגלם הכי איכותיים בשוק, ויש לנו את היכולת לספק מגשי אירוח במרכז גם בכמויות גדולות.

לחברת ארטייסט יש תעודת כשרות ולפיכך אנחנו מספקים מגשים כשרים, כמו גם מגשי אירוח ליום הולדת בבית או בעבודה, המגשים שלנו נותנים פתרון קל לבעיית האוכל באירועי ימי הולדת.

מגשי אירוח במרכז