מגשי אירוח במרכז

הקונספט של מגשי אירוח חל בשנים האחרונות לכל סוגי האירועים – פרטיים, עסקיים ומשפחתיים. למעשה עולם הקולינריה כולו מאמץ את מגשי האירוח כיוון שהם מאפשרים להציע גיוון לאורחים וכך אפשר להתאים את האוכל שמוגש לכמות גדולה יותר של אנשים. הרבה אנשים מזמינים כיום מגשי אירוח במרכז במקום חברות קייטרינג ומלבד הקונספט הייחודי שמגשי האירוח מאפשרים, האוכל שמוגש בהן הוא מה שמומחי הקולינריה מגדירים כפינגר פוד (מנות קטנות ומדויקות שאפשר לאחוז בשתי אצבעות ולאכול בלי ללכלך את הידיים).

מגשי אירוח במרכז זה ארטייסטמתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!בכל רחבי הארץ אפשר למצוא כיום מגשי אירוח, אך באזור המרכז התחרות היא כנראה הגדולה ביותר. חברות רבות מציעות מגשי אירוח במרכז אבל רק ארטייסט מציעים חוויה קולינרית חד פעמית בתצורה של מגשי אירוח. מגשי האירוח שלנו מורכבים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר והטריים ביותר שאפשר להשיג וכל מגש שלנו הוא תוצאה של מלאכת מחשבת שמטרתה להשאיר חותם על האירוע כולו. לפרטים נוספים על מגשי האירוח של ארטייסט ולביצוע הזמנות – צרו איתנו קשר עוד היום.

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת מגשי אירוח במרכז

מגשי אירוח במרכז - מגשים מתוקים

אם החלטתם שאתם מעוניינים להפתיע את האורחים שלכם והחלטתם לבחור באפשרות של הזמנת מגשי אירוח במרכז, אתם בוודאי עומדים מול האינטרנט ומנסים להבין כיצד עליכם להתחיל בכלל לבחור מבין כל החברות שקיימות. כדי להקל עליכם את מלאכת הבחירה ריכזנו את הפרמטרים המרכזיים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים מגשי אירוח.

היצע – יש משהו בהיצע גדול ועשיר שגורם לנו להרגיש נוחות מסוימת. גם אם אנחנו יודעים שאנחנו לא מתכננים להזמין את כל סוגי מגשי האירוח שקיימים, ברגע שאנחנו רואים שחברה מציעה גם מגשי אירוח מלוחים, גם מגשי אירוח מתוקים, גם מגשים שמותאמים לטבעוניים וגם מגשים עם מנות נלוות וסלטים אנחנו יודעים שהגענו למקום הנכון.

טריות – פרמטר הטריות הוא כנראה הפרמטר החשוב ביותר שיש במגשי אירוח ובאוכל בכלל. נכון שאנחנו רוצים שהאוכל יהיה מגוון וטעים, אבל אם הכריכים והקישים לא טריים אלא כאלו שנעשו לפני כמה ימים אז הלחם לא יהיה פריך והמנה כולה תאכזב. בקשו לברר מה הטריות של האוכל שיוגש באירוע שלכם ואם אתם רוצים טיפ לבדיקה אז תתמקדו באפיית הלחם – מקום שמכין בעצמו את המאפים והלחמים הוא מקום ששם את הטריות בראש מעיניו.

ארטייסט מגשי אירוח במרכז -מגשים טעימים

חומרי גלם – מעבר לטריות חומרי הגלם והמנות חשוב גם לברר את מקור חומרי הגלם שמהם מכינים את המנות. הכלל הוא פשוט מאוד – ככל שחומרי הגלם טריים ואיכותיים יותר כך המנות יצאו מוצלחות יותר. כמו במקרה של הטריות גם כאן אפשר להתקשר ולשאול מה הם חומרי הגלם השונים שמהם מייצרים את מגשי האירוח. בררו על הספקיות של הגבינות, האם הירקות מגיעים ישירות מהחקלאי ותבררו האם החברה משתמשת במשפרי אפייה וטעם.

זמינות – גם האוכל הטעים והטרי ביותר לא יעזור לנו אם החברה שמגישה אותו לא תהיה זמינה בעבורנו. חשוב מאוד לבדוק שהחברה הרצויה יכולה לספק את מגשי האירוח לאזור המרכז בזמן שמתאים לאירוע שלנו. לפעמים, בשל עומסים וקשיים לוגיסטיים, החברה לא תהיה מסוגלת לספק את מגשי האירוח בזמן ולכן מומלץ תמיד להזמין כמה שיותר זמן מראש וכך להבטיח שאכן נקבל את האוכל שאנחנו רוצים מהחברה שאנחנו רוצים. טיפ קטן – אם האירוע שלכם במרכז כדאי לכם לחפש חברות מגשי אירוח במרכז שכנראה יהיו זמינות יותר בעבור האירוע שלכם.

כמויות – החשש הגדול ביותר שלנו בכל פעם שאנחנו מזמינים אוכל זה שיהיה מספיק לכולם. חשוב לבדוק ולהתייעץ עם החברה את הכמויות שהיא יכולה לספק לכם כדי להיות בטוחים שהכמות תספיק לכל האורחים. חברה איכותית ומקצועית תדע לייעץ לכם על כמויות מגשי האירוח וחלוקת הסוגים שלהם כך שלאף אורח לא יחסר אוכל גם אם מדובר על אירוע של 20 איש וגם אם מדובר על אירוע של 120 איש.

המלצות – כשמזמינים מגשי אירוח מהאינטרנט חשוב תמיד לבדוק את ההמלצות של החברה שממנה אנחנו רוצים להזמין וככל שיש לה יותר ביקורות כך תדעו שאתם עושים את הבחירה הנכונה. כמו כן, אפשר לבקש המלצות מחברים ומשפחה אם היינו באירוע שלהם שבו היו מגשי אירוח טעימים ואנחנו רוצים להיות בטוחים במה שנזמין.

לחברת ארטייסט יש תעודת כשרות ולפיכך אנחנו מספקים מגשים כשרים, כמו גם מגשי אירוח ליום הולדת בבית או בעבודה, המגשים שלנו נותנים פתרון קל לבעיית האוכל באירועי ימי הולדת.

מגשי אירוח במרכז לאירועים מיוחדים באמת

ארטייסט מגשי אירוח במרכז -מגשים מתוקים

חברת ארטייסט מתחייבת תמיד להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בשוק ולא להשתמש בתוספי טעם ומשפרי אפייה למיניהם. אנחנו מאמינים ששילוב הטעמים שאנחנו יוצרים מספיק טעים בפני עצמו כדי לעורר סנסציה קולינרית ואין צורך במשפרי ביצועים כאלו ואחרים. אנחנו ערוכים ומזומנים לקראת כל הזמנה שהיא – בעבור אירועים קטנים וגדולים כאחד.

לחברת ארטייסט יש תעודת כשרות מטעם הרבנות של כפר סבא ולפיכך אנחנו מציעים ללקוחותינו מגשי אירוח כשרים וטעימים, וגם מגשי אירוח לימי הולדת בבית או במקום העבודה ולכל מטרה. המגשים שלנו הם פתרון קל, טעים ומפתיע לכל מי שמחפש אחר אוכל לאירועים.

חייגו עכשיו ודברו איתנו לקראת האירוע הבא שלכם או שלחו לנו הודעה בטופס יצירת הקשר ופרטו לנו על האירוע שלכם כדי שנוכל לחזור אליכם עם כל הפרטים הרלוונטיים.