יום חמישי לפני אירוע…

כמה מכם עמדו פעם בצהריי יום חמישי, כאשר הם יודעים שיומיים לאחר מכן, ביום שבת יש להם אירוע משפחתי? שבת חתן של הילד, יום הולדת של הבת או סתם אירוע חברתי שבו הזמנתם את כל המשפחה ופשוט אין לכם כוח לעמוד ולבשל? רבים מביננו בוודאי מכירים את ההרגשה המתסכלת הזאת כאשר אתם יודעים שעומד בפניכם יום שישי מלא הכנות ובישולים, אז למה אנחנו צריכים לעמוד בפני המצב הזה כל פעם מחדש? היום יש כל כך הרבה מגשי אירוח מקייטרינג שנותנים שירותים איכותיים לכל אירוע שאתם אורכים.

יום חמישי לפני האירוע זה ארטייסטמתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!שירותי קייטרינג ליום חמישי לפני האירוע

יום חמישי לפני אירוע  - ארטייסט

שימו לב כי ישנם מספר רב של שירותי קייטרינג ולכן חשוב שתדעו להגדיר לעצמכם בדיוק מה אתם רוצים. כאשר אני עמדתי לפני אותה בעיה החלטתי שאני אבחר בשירותי קייטרינג כשר חלבי עם מגשי אירוח ארטייסט, הסיבה לכך היא שהיה מדובר על שבת בצהריים, חלק מאורחיי מקפידים על הפרדה בין בשר לחלב ובנוסף קייטרינג כשר חלבי נותן את האפשרות להשתולל מבחינת הקינוחים שאפשר להזמין. אני מאמין שבסופה של כל ארוחה מגיע קינוח וככל שהוא יותר טוב, הטעם שנשאר בפה בסוף הוא מה שקובע.

מאמר - יום חמישי לפני אירוע - ארטייסט
אז מה שאני עשיתי זה לחפש ביום חמישי בצהריים שירותי קייטרינג חלבי כשר, בדקתי מספרים של כמה שירותים ולאחר בירור מהיר של מחירים וקריאה זריזה של חוות דעת באינטרנט צמצמתי את הרשימה שלי לקייטרינג כשר חלבי אחד ומיוחד. ופגעתי בול. האוכל שהגיע היה מעורר פליאה ועל זה יעידו כל אורחיי. הגיעו אליי מספר רב של מגשי אירוח מעוצבים להפליא כאשר בכל מגש אירוח היו מספר רב של מטעמים וביניהם היה ניתן למצוא פטיפורים למיניהם טארטלטים מדהימים בטעמם וכל טוב שרק ניתן לתאר.

יום חמישי לפני אירוע  - ארטייסט
העובדה כי זהו קייטרינג כשר חלבי שהצליח לעמוד בהזמנה שלי בזמן של יומיים ולספק לי את הדברים שהייתי צריך ברמה כל כך גבוהה הדהימה אותו והוכיחה לי בפעם הראשונה שכל יום חמישי בצהריים כאשר אין לי כוח להרים את עצמי, יש פתרון אחר, פתרון נפלא, מדהים וטעים. אז אם גם אתם מכירים את התחושה הזאת ובדיוק עכשיו אתם צריכים להחליט מה לעשות ובגלל זה אתם קוראים את מה שאני כותב אז יש לי שירותי קייטרינג כשר חלבי שאני יכול להמליץ עליהם בחום.