איך נזמין מגשי אירוח לשבת בבוקר?

חוגגים אירוע בשבת בבוקר? מזל טוב!

לא חשוב אם אתם חוגגים בר מצווה, בת מצווה או שבת חתן בשבת בבוקר, הזמנתם אורחים? נהוג להזמין להם גם אוכל. שאנחנו רושמים אוכל אנחנו לאו דווקא מתכוונים שתעמדו במטבח ותתחילו לבשל או להזמין קייטרינג, אפשר גם להזמין מגשי אירוח לשבת בבוקר, אם עדיין לא נתקלם במונח הזה מגשי אירוח, אז הגיע הזמן שתכירו. מגשי האירוח הם מגשי אוכל עם מגוון רחב של דברים, החל מחלבי, בשרי, פרווה, פירות, קינוחים ועוד.

אם תכננתם את האירוע בשבת בבוקר, אז לדעתנו עדיף להגיש לאורחים תפריט חלבי, בין האופציות שתוכלו למצוא בתפריט של מגשי אירוח לשבת, תוכלו למצוא, כריכונים, גבינות מלוחות, קישים על שלל סוגיו, מתאבנים, טאפסים, מיני סביח, מאפינס, פיצות אישיות, עוגות ועוד וכמובן שגם אפשר לעשות תפריט ייחודי לאירוע שלכם.מתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם! מגשי לאירוח לשבת בבוקר זה ארטייסט

איך נזמין מגשי אירוח לשבת בבוקר - ארטייסט

כאשר נרצה להזמין מגשי אירוח לאירועים בשבת,

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון:

  1. לא כל החברות עובדות בשבת – כאשר נרצה להזמין אוכל ליום שבת, נתקל בבעיה שלא כל חברות המכינות קייטרינג או מגשים לאירוח עובדות בשבת ולפיכך לא יוכלו לספק לנו את המוצר ביום שבת, הפתרון הוא, להזמין את האוכל בשעה הכי מאוחרת שניתן מצד החברה ביום שישי ולאחסן ולשמור את האוכל. ביום שבת פשוט להוציא את האוכל ולהגיש.
  2. כשרות – חברה אשר עובדת ביום שבת לא יכולה לקבל תעודת כשרות, במידה ובכל זאת תרצו להזמין אוכל מחברה ביום שבת, תצטרכו לקחת בחשבון שאת האוכל הזה קהל דתי, שומר מסורת לא יוכל לאכול.
  3. משלוחים – אם מצאתם חברה אשר מספקת מזון ביום שבת זה מעולה, אך צריך עכשיו לדאוג לחברת משלוחים שעובדת בשבת, שגם זו יכולה להיות משימה לא פשוטה.
  4. טריות – אנחנו יודעים שהזמנה מהיום להיום תהיה הכי טרייה, אך הזמנה ליום שבת יכולה להיות קצת מסובכת יותר, ניתן להזמין בשישי ולשמר את המזון ולשמור על טריותו כאילו הכינו את האוכל באותו יום. צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לדעת איך לשמור על טריות האוכל.

איך נזמין מגשי אירוח לשבת בבוקר מבית ארטייסט

צפוי אירוע מיוחד? מגשי אירוח לשבת חתן רק ארטייסט

לאחר שכבר הגעתם להסכמה על חברה להזמנת מגשי אירוח לשבת חתן, הגיע הזמן לדבר עם החברה לגבי תפריט ומה תקבלו מהם. בין החברות השונות תוכלו למצוא כאלו עם תפריט אוכל קבוע, או חברות שיכולות להתאים לכם תפריט מיוחד ותוספות. בנוסף לזה חשוב לבדוק מה אתם מקבלים מאותה חברה, האם מקבלים כסאות ושולחנות, מלצרים, כלי הגשה, סכו”ם, או שתצטרכו להזמין את זה באופן עצמאי מחברה אחרת.

מאמר - איך נזמין מגשי אירוח לשבת בבוקר מבית ארטייסט

בגלל שמדובר באירוע בשבת, יש צורך לבדוק בנוסף האם השארת הציוד ביום שבת הוא בעלות נוספת, מתי יבואו לאסוף את הציוד ביום ראשון.