אודות

עבורנו אוכל הוא קפסולה מענגת של יופי ושמחה ואת החוויה הזו אנחנו מייצרים מדי יום לעשרות לקוחות.
לעצמנו רצינו את הטוב ביותר ואנחנו לא מתפשרים על פחות מזה עבורך.
ארטייסט נולדה יחד עם הלידה של הבת הבכורה שלנו. לכבוד הלידה רצינו לארח משפחה וחברים, ולהעניק להם חוויה אינטימית, ברמה קולינרית גבוהה, אך בלי לבלות לפני האירוע, תוך כדי ואחריו במטבח.
באירוח החלומות בדמיוננו, ראינו פוקאצ’ינות מאיטליה, פטיפורים מצרפת, מיני מאפים טריים עשויים עבודת יד, גבינות בוטיק, קישים אישיים, סלטים רעננים, וקינוחים בכוסות אישיות. שולחן צבעוני ומפתה שיבטא את השמחה הגדולה שלנו על המשפחה שהקמנו.
זה היה רגע מזוקק שבו הבנו שזה מה שאנחנו רוצים להעניק לאנשים – חוויה קולינרית קסומה ללא מאמץ. רצינו להעשיר את הרגעים הכי חשובים וחגיגיים בחיים.
מה שהתחיל במטבח קטן כעסק של שני אנשים, גדל עם השנים ואל המשפחה העסקית שלנו הצטרפו עובדים מוכשרים ומקסימים. צוות שחולק איתנו את החזון של אירוח יצירתי וטעים, עשוי בעבודת יד ועם כל הלב והנשמה.

אודות

איך פטיפור נולד?
לא כמו תינוק!

יצירות הקולינריה שלנו מגבשות צורה וטעם בראש של יניב – שף קונדיטור ומנצח Artaste. בדמיונו הוא מחבר טעמים, משלב צבעים, מדמיין מרקמים ומרכיב צורות. השלב הבא הוא עיצוב האוכל בפלסטלינה (כן, כן, ממש כמו ילד) ואז, רק אז – חמוש בסינר ומלא בתשוקה, הוא נכנס למטבח והופך חזון לאוכל בלתי נשכח.

עבור יניב, מדובר באומנות של ממש וכל יצירה חדשה היא אתגר – ליצור שילובי טעמים מעניינים ולא נפוצים, נראות מגניבה ולא שגרתית, פרקטיות באכילה (כזו שלא מחייבת את הסועד לחפש אחר מפית) וכמובן – שיהיה טעים, טעים, טעים 🙂

היצירה הזו משוכפלת עשרות ומאות פעמים על ידי הצוות המיומן, נארזת בחרדת קודש ונשלחת אליך, הלקוח, בשעה היעודה.

אודות

נעים להכיר

יניב שבח – שף-קונדיטור מוביל

יניב שבח – שף-קונדיטור מוביל

בוגר תדמור 2002
סטאז’ ב- Potel et Chabot, Paris
מקפיד להתעדכן במגמות העכשוויות ולערוך השתלמויות אצל קונדיטורים מובילים:
Olivier Bajard, Yann Duytsche

ליד המיטה שלו תמצאו ספרי מתכונים בצרפתית, בהם הוא קורא לפני השינה, וממש כמו “המלכה גמביט” שהיתה רואה בעיני רוחה מהלכי שח-מט בתקרה, יניב מדמיין שילובים חדשים.
העבודות של יניב מביאות הרבה מאד יצירתיות וחדשנות. כך לדוגמא בחגים – בפורים תמצאו אצלנו מגש של מקרונים מחופשים ובראש השנה פטיפורים חגיגיים עם סמלי החג.

עופרה שבח

עפרה שבח

מהנדסת תעשייה וניהול B.Sc ,2001
החל משנת 2003, משמשת כיועצת עסקית במגוון רב של חברות במשק.

‘יותר מכל דבר, פה אני יכולה להשפיע. לא להסתפק בבינוניות, לשאוף לטוב ביותר ואחר כך לכוון עוד יותר גבוה.’

עבור עפרה, כל אירוע הוא אירוע הבריתה של הבת שלה, אז לפני 13 שנה.
היא הופכת עולמות כדי שהמגשים שמגיעים אליכם יבטאו את האופי שלכם, יתאימו לסוג האירוע והאורחים וכמובן שהכל יגיע טרי ובזמן.